Brutal Rap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Brutal Rap

Dobrodosli
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Alfa 5 - Vejtin 4 Zejtin EP

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
NeMCyS
Admin
Admin
NeMCyS


Broj poruka : 696
Location : negotin bro
Datum upisa : 28.10.2007

Alfa 5 - Vejtin 4 Zejtin EP Empty
PočaljiNaslov: Alfa 5 - Vejtin 4 Zejtin EP   Alfa 5 - Vejtin 4 Zejtin EP EmptyPet Nov 14, 2008 1:21 am

Alfa 5 cine dve ugljese koji su svoj debi promo sranje snimali od onomad,tacnije januara 2007 pa do sadE,pre neki dan.Nash je rep kakav je takav je,snimamo jer nam se snima,izvalili smo da to sranje mozemo da radimo a da ne mozemo biti potpisani ni za jedan dom.Pre svega bi voleli da zafalimo nasim stugljama a to Tribalu (des tribunal jebote te zarko!),za opasan mix,dva bita i mogucnost da sranja snimamo kod njega,Force-u za dva izazetno emotivna bita,root out-u sto je uspeo da nas skonta i odradimo to sranje zajedno...i da se izvinimo 3manu sto smo ga iskasirali za njegov mixtape i uzelo sranje za nas.Pozdrav za PMF ekipu i rikverc ekipu i za sve ljude koji su budale.

sto se tice bitova,znaci jebi ga i opasno tribal,nauci me da repam i alfe [i]Force[/],root out na vejtin 4 zejtin,3man na debelom wu tangu,midzet fanovi od debasera.



http://radivizija.com/download/Alfa5-Ve ... jtinEP.zip

skinite ,album je cool
Nazad na vrh Ići dole
kishma da bitz je je jea




Broj poruka : 24
Datum upisa : 15.11.2008

Alfa 5 - Vejtin 4 Zejtin EP Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfa 5 - Vejtin 4 Zejtin EP   Alfa 5 - Vejtin 4 Zejtin EP EmptyČet Nov 27, 2008 4:01 pm

profi stvar

mnogo mi se svidja
Nazad na vrh Ići dole
Skinny




Broj poruka : 5
Datum upisa : 21.03.2009

Alfa 5 - Vejtin 4 Zejtin EP Empty
PočaljiNaslov: Vejtin For Zejtin   Alfa 5 - Vejtin 4 Zejtin EP EmptySub Mar 21, 2009 1:17 am

Pa skino sam ja ovo na serbian underground full mixtape do jaja je najache mi nauchi me da repam znachi pesma je vrh a i ostale su full.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alfa 5 - Vejtin 4 Zejtin EP Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfa 5 - Vejtin 4 Zejtin EP   Alfa 5 - Vejtin 4 Zejtin EP Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Alfa 5 - Vejtin 4 Zejtin EP
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Brutal Rap :: Vash Kutak :: Demo stvari-
Skoči na: